Kasetony reklamowe? Warszawa? Polecamy się do najtrudniejszych realizacji!

Wykonujemy profesjonalną reklamę świetlną oraz dopasowane do potrzeb i wymagań klientów kasetony reklamowe. Warszawa, Szczecin, Łódź – działamy we wszystkich dużych miastach w Polsce. Stacjonujemy w Łodzi, to tu znajduje się nasza siedziba. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów, którzy są zainteresowani tego typu usługami reklamowymi dla swoich przedsiębiorstw.

Kasetony reklamowe – co to tak właściwie jest?

Reklama świetlna oraz kasetony reklamowe (Warszawa) to doskonały pomysł, by zwrócić uwagę potencjalnego klienta na szyld naszego sklepu czy firmy. Kasetony to forma trójwymiarowych napisów czy też znaków firmowych, podświetlanych dla ich podkreślenia i uwydatnienia. Szyldy, jakie produkujemy mogą również mieć formę dużych tablic z wyraźnymi napisami, podświetlamy całe tablice, bądź ich fragmenty.

Wykorzystujemy wszystkie najważniejsze i najnowsze tworzywa stosowane w branży reklamowej, zgodnie z trendami panującymi na rynku ich dobór uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klienta i dokonywany jest w zależności od specyfiki danego projektu. Są to między innymi:

Akryl, MDF, Drewno , Aluminium , kompozyt typu Dibond , Styrodur, PMMA, HIPS,PCV, PET G PC PE.

Jakość kasetonów reklamowych. Warszawa. Łódź. Zielona Góra. Oni już się przekonali.

Na swoje produkty udzielamy 5 lat gwarancji.